Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Головна » 2012 » Липень » 3 » Бердичівлянка Людмила Коваленко – срібна призерка Чемпіонату Європи
18:31
Бердичівлянка Людмила Коваленко – срібна призерка Чемпіонату Європи

Чемпіонаті Європи з легкої атлетики, який проходить в Гельсінкі, бердичівлянка Людмила Коваленко (тренер - Олександр Васильович Гаврилюк) завоювала срібну медаль у забігу на 5000м. Людмила довгий час лідирувала в забігу, потім віддала ініціативу, але здорово провела останнє коло.

Людмила Коваленко
буде представляти нашу країну і на Олімпійських іграх в Лондоні. Про це повідомляє Бердичів Спортивний.

На чемпіонаті Європи з легкої атлетики, що завершився у Гельсінкі, українці виграли найбільшу кількість медалей — 17-ть.

У медальному заліку збірна України з 4 золотими, 7 срібними та 6 бронзовими нагородами фінішували на четвертому місці.

Виграла медальний залік команда Німеччини, у якої 16 нагород (6-6-4). На другому місці Росія — 15 (5-4-6) а третя Франція — 14 (5-4-5).