В Житомирській області 31 травня-1 червня пройшов наступний етап конкурсу з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» – оцінювання учасників. Про це інформує управління державної служби Головдержслужби України в Житомирській області.
Оцінювання проводилося згідно з графіком інтерв‘ю-центром, створеним на базі Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Житомирської обласної державної адміністрації та Житомирської обласної ради.
«Учасники пройшли комп’ютерне тестування знань, що становлять основу професійної компетентності державного службовця, а також складали тест на рівень володіння іноземною мовою. Обов’язковою складовою процесу оцінювання було анкетування з визначення морально-психологічних і ділових якостей майбутніх кандидатів. На завершальному етапі під час інтерв’ю виявлялися вміння презентувати себе, розуміння концепції лідерства та етичних стандартів, рівень мотивації, а також інші особисті якості», - повідомляє обласне управління Головдержслужби.
До списку допущених до оцінювання потрапило 44 кандидати від Житомирської області. Серед ниж є й двоє бердичівлян: Павліківський Олег Деонізович, Начальник управління праці та соціального захисту населення виконкому Бердичівської міської ради у Житомирській області, Соціально-гуманітарна сфера Воронович Сергій Михайлович, Заступник начальника управління Держземагентства у Бердичівському районі Житомирської області, Сфера сільського господарства
Списки осіб, які отримали найкращі результати і можуть бути рекомендовані для зарахування до Президентського кадрового резерву оприлюднять до 5 липня.
Нагадаємо, у 2012 році до президентського кадрового резерву потрапили лише 4 мешканця Житомирської області: Віктор Венцель, Валерій Прокопчук, Андрій Руденький та Максим Самчик.
ДОВІДКОВО. Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації» започатковано з метою формування нової державницької управлінської еліти, здатної усвідомлювати національні інтереси і брати на себе відповідальність за їх реалізацію, готової не лише приймати вольові рішення, а й ефективно надавати управлінські послуги. Гранична чисельність Президентського кадрового резерву становить 500 осіб. Строк перебування особи у Президентському кадровому резерві становить п'ять років. Особа може перебувати у Президентському кадровому резерві лише один строк. Добір кандидатів до Президентського кадрового резерву здійснюється за сферами державного управління, що мають пріоритетне значення для досягнення цілей соціально-економічного розвитку: фінансово-економічною, соціально-гуманітарною, інвестицій та інновацій, паливно-енергетичного комплексу, сільського господарства, житлово-комунального господарства.
|